Imieniny Idy

Do najbliższych imienin Idy ♀ zostały 233 dni co stanowi 7 miesięcy i 20 dni.

Imię żeńskie pochodzące prawdopodobnie z języka germańskiego, gdzie id znaczy „praca”. W Polsce pojawiło się w XIII wieku, dziś występuje dość rzadko. Osoby o tym imieniu to prawdziwe poszukiwaczki mocnych wrażeń. Nie lubią się nudzić, dlatego wciąż znajdują sobie nowe zajęcie. Szybko przywiązują się do ludzi, ale równie szybko potrafią zmienić otoczenie. W miłości są jednak bardzo stałe i często z tego powodu cierpią. Praca jest dla nich drogą do celu, a nie celem ostatecznym.

Imieniny Idy najczęściej obchodzone są 13 kwietnia ale Ida może obchodzić imieniny również: 4 września, 29 października, 15 stycznia, 8 maja.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.