Imieniny Januarego

Do najbliższych imienin Januarego ♂ zostało 56 dni co stanowi 1 miesiąc i 25 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, oznacza „styczeń”. Zarówno imię, jak i nazwa miesiąca wywodzi się od rzymskiego boga Janusa. W Polsce imię January nadawane jest bardzo rzadko. Mężczyźni o tym imieniu to osoby wyjątkowo ambitne i bystre, ale nieufne w kontaktach z ludźmi. Ich wycofanie może utrudniać im znalezienie miłości, ale January w gruncie rzeczy lubi samotność. W pracy jest bardzo obowiązkowy, ale traktuje ją jako drogę do celu, a nie cel sam w sobie.

Imieniny Januarego najczęściej obchodzone są 19 września ale January może obchodzić imieniny również: 8 kwietnia, 4 maja, 10 lipca, 6 sierpnia, 28 sierpnia, 13 października, 24 października, 25 października, 19 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.