Imieniny Jordana

Do najbliższych imienin Jordana ♂ zostało 206 dni co stanowi 6 miesięcy i 22 dni.

Imię męskie pochodzenia hebrajskiego, wywodzi się od nazwy rzeki, w której wg Starego Testamentu ochrzczony został Jezus. W okresie średniowiecza imię to praktycznie zanikło. W XX wieku pojawiło się znów i jest niekiedy nadawane w krajach anglosaskich – również jako imię żeńskie. W Polsce występuje bardzo rzadko. Mężczyźni o imieniu Jordan to osoby niezależne i ciekawe świata. Uwielbiają podróże. Są bardzo elokwentni i pewni siebie, przez co świetnie nadają się do pracy w mediach. W miłości szukają oparcia na całe życie.

Imieniny Jordana najczęściej obchodzone są 13 lutego ale Jordan może obchodzić imieniny również: 14 lutego, 15 lutego, 6 marca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.