Imieniny Kolumby

Do najbliższych imienin Kolumby ♀ zostało 27 dni.

Imię żeńskie pochodzące od łacińskiego słowa oznaczającego „gołębica”. W Polsce jest praktycznie niespotykane. Kobiety o tym imieniu cechują duże pokłady kreatywności i bardzo bujna wyobraźnia. Ich pasja odkrywania i tworzenia daje im w życiu prawdziwą satysfakcję. Drugi człowiek jest dla nich niezmiennie fascynacją i zagadką. To pragnienie poznawania nowych ludzi często sprawia, że nie odnajdują stabilizacji z jedną, wybraną osobą. Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym Kolumba zawsze stara się postępować uczciwie.

Imieniny Kolumby najczęściej obchodzone są 20 maja ale Kolumba może obchodzić imieniny również: 3 marca, 17 września, 24 września, 31 grudnia, 10 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.