Imieniny Konrady

Do najbliższych imienin Konrady ♀ zostało 97 dni co stanowi 3 miesiące i 7 dni.

Żeński odpowiednik imienia Konrad. Konrada to kobieta bardzo bystra i inteligentna. Już od najmłodszych lat jest wzorową uczennicą i szybko przyswaja wiedzę, co niewątpliwie procentuje później w życiu zawodowym. Nie robi tego z przymusu, ale z ciekawości świata. Wielkiej inteligencji towarzyszy ogromna wrażliwość, co często doprowadza do wewnętrznych konfliktów pomiędzy rozumem i sercem. Kiedy znajdzie odpowiedniego mężczyznę i założy z nim rodzinę, doskonale sprawdza się w roli matki i żony. Praca schodzi wtedy na dalszy plan.

Imieniny Konrady najczęściej obchodzone są 19 lutego oraz  21 kwietnia. Konrada może również obchodzić imieniny: 14 lutego, 1 czerwca, 1 sierpnia, 7 sierpnia, 4 października, 26 listopada, 12 grudnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.