Imieniny Kryspina

Do najbliższych imienin Kryspina ♂ zostało 148 dni co stanowi 4 miesiące i 25 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od słowa oznaczającego „kędzierzawy”. W Polsce pojawiło się w XIII wieku. Kryspin to mężczyzna z duszą artysty, ma zdolności twórcze i jest bardzo wrażliwy na piękno. Jest świetnym fachowcem i dobrze odnajduje się w zawodzie architekta lub konstruktora. Szukaj idealnej miłości i bardzo chce założyć rodzinę. W związku jest wiernym i opiekuńczym partnerem. Codziennie obowiązki sprawiają mu jednak problem, bo często buja w obłokach.

Imieniny Kryspina najczęściej obchodzone są 25 października oraz  7 stycznia. Kryspin może również obchodzić imieniny: 19 maja, 19 listopada, 3 grudnia, 5 grudnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.