Imieniny Kryspina

Do najbliższych imienin Kryspina ♂ zostało 26 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od słowa oznaczającego „kędzierzawy”. W Polsce pojawiło się w XIII wieku. Kryspin to mężczyzna z duszą artysty, ma zdolności twórcze i jest bardzo wrażliwy na piękno. Jest świetnym fachowcem i dobrze odnajduje się w zawodzie architekta lub konstruktora. Szukaj idealnej miłości i bardzo chce założyć rodzinę. W związku jest wiernym i opiekuńczym partnerem. Codziennie obowiązki sprawiają mu jednak problem, bo często buja w obłokach.

Imieniny Kryspina najczęściej obchodzone są 7 stycznia oraz 25 października. Kryspin może również obchodzić imieniny: 19 maja, 19 listopada, 3 grudnia, 5 grudnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2018 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.