Imieniny Łazarza

Do najbliższych imienin Łazarza ♂ zostało 156 dni co stanowi 5 miesięcy i 3 dni.

Biblijne imię męskie, oznacza „ten, któremu pomaga Bóg”. Łazarz pojawia się w Nowym Testamencie – jest bratem Maryi. Według ewangelii św. Jana został on wskrzeszony przez Jezusa. Obecnie imię to jest praktycznie niespotykane. Łazarz to mężczyzna surowy i wymagający. Nie stroni od krytyki i wytykania błędów. Ma dużą potrzebę kontroli. Jako szef jest raczej nielubiany przez pracowników, którzy zwyczajnie się go boją. W miłości jest wierny, ale kapryśny. Jedynie dzieci są w stanie zmiękczyć jego twardy charakter.

Imieniny Łazarza najczęściej obchodzone są 17 grudnia oraz  11 lutego. Łazarz może również obchodzić imieniny: 10 maja, 30 grudnia, 23 lutego, 14 marca, 27 marca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.