MENU

Kalendarz imienin

Imieniny Leopolda

Do najbliższych imienin Leopolda ♂ zostały 54 dni co stanowi 1 miesiąc i 24 dni.

Imię męskie pochodzące z języka germańskiego, wywodzi się od połączenia formantów leud („lud”) lub leo („lew”) oraz bald („śmiały”). Imię to było popularne w niemieckich rodach królewskich, obecnie występuje bardzo rzadko. Leopold to mężczyzna dość porywczy i wybuchowy. Łatwo wyprowadzić go z równowagi. Ma wąską grupę znajomych, z którymi czuje się swobodnie. Cechuje go dość osobliwe, wisielcze poczucie humoru. W życiu zawodowym dobrze czuje się na stanowiskach przywódczych i stale podwyższa swoje kwalifikacje. Jest surowym, ale bardzo oddanym i troskliwym ojcem.

Imieniny Leopolda najczęściej obchodzone są 15 listopada ale Leopold może obchodzić imieniny również: 2 kwietnia, 30 lipca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
© Copyright 2011-2021 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.