Imieniny Liwii

Do najbliższych imienin Liwii ♀ zostały 162 dni co stanowi 5 miesięcy i 9 dni.

Imię żeńskie pochodzące ze starożytnego Rzymu, wywodzi się od nazwy rodu Liwiuszów. Liwia to osoba ambitna i odważna. Wciąż stawia sobie nowe wyzwania i realizuje je z wielką determinacją. W szkole i w pracy chce być najlepsza i wyróżniać się z tłumu. Lubi być w centrum zainteresowania, dlatego ma wielu znajomych. Zawsze można na nią liczyć. Aby w pełni zrealizować swój potencjał, potrzebuje obecności mężczyzny, który będzie ją wspierał i dodawał jej skrzydeł. Liwia doskonale spełnia się w roli matki, choć niekiedy nieco rozpieszcza swoje pociechy.

Imieniny Liwii najczęściej obchodzone są 13 listopada.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.