Imieniny Lucjusza

Do najbliższych imienin Lucjusza ♂ zostało 101 dni co stanowi 3 miesiące i 9 dni.

Jedno z najstarszych imion rzymskich, pochodzi od słowa lux, oznaczającego „światło”, „blask”. Współcześnie spotykane jest bardzo rzadko. Mężczyzn o imieniu Lucjusz cechuje wewnętrzny spokój, opanowanie i powaga. Są bardzo przywiązani do tradycji i mają w dużej mierze poglądy konserwatywne. Nie podejmują pochopnych decyzji i nie działają pod wpływem silnych emocji. Dlatego przez otoczenie są dość często uważani za zbyt sztywnych i spiętych. W życiu zawodowym Lucjan najlepiej odnajduje się na stanowiskach reprezentatywnych, takich jak rzecznik, prokurator czy obrońca sądowy.

Imieniny Lucjusza najczęściej obchodzone są 4 marca ale Lucjusz może obchodzić imieniny również: 3 grudnia, 8 lutego, 11 lutego, 18 lutego, 24 lutego, 22 kwietnia, 23 maja, 28 maja, 20 sierpnia, 10 września, 19 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2017 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.