Imieniny Makarego

Do najbliższych imienin Makarego ♂ zostały 62 dni co stanowi 2 miesiące i 1 dzień.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, oznacza „szczęśliwy”. Makary to człowiek mądry i odpowiedzialny. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i jest bardzo ciekawy świata. Lubi luksus i łatwo przywiązuje się do pieniędzy. Interesuje się sztuką i czynnie uczestniczy w życiu kulturalnym. Szuka kobiety idealnej, która będzie dla niego oparciem i źródłem inspiracji. Dobrze sprawdza się w roli ojca i pragnie spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu. Pracę traktuje w gruncie rzeczy jako źródło dochodu i nie przywiązuje wagi do tego, by na co dzień wykonywać wymarzony zawód.

Imieniny Makarego najczęściej obchodzone są 20 grudnia, 2 stycznia, 28 lutego, 10 marca oraz 10 kwietnia. Makary może również obchodzić imieniny: 30 października, 8 grudnia, 15 stycznia, 1 kwietnia, 20 czerwca, 12 sierpnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.