Imieniny Makarego

Do najbliższych imienin Makarego ♂ zostały 92 dni co stanowi 3 miesiące i 2 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, oznacza „szczęśliwy”. Makary to człowiek mądry i odpowiedzialny. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i jest bardzo ciekawy świata. Lubi luksus i łatwo przywiązuje się do pieniędzy. Interesuje się sztuką i czynnie uczestniczy w życiu kulturalnym. Szuka kobiety idealnej, która będzie dla niego oparciem i źródłem inspiracji. Dobrze sprawdza się w roli ojca i pragnie spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu. Pracę traktuje w gruncie rzeczy jako źródło dochodu i nie przywiązuje wagi do tego, by na co dzień wykonywać wymarzony zawód.

Imieniny Makarego najczęściej obchodzone są 28 lutego, 10 marca, 10 kwietnia, 20 grudnia oraz  2 stycznia. Makary może również obchodzić imieniny: 1 kwietnia, 20 czerwca, 12 sierpnia, 30 października, 8 grudnia, 15 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.