Imieniny Mamertyna

Do najbliższych imienin Mamertyna ♂ zostało 126 dni co stanowi 4 miesiące i 6 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, oznacza „pochodzący od boga Marsa” lub „pochodzący od Mamerta” (pokrewne imię łacińskie). Obecnie nadawane bardzo rzadko. Mamertyn to mężczyzna opanowany i odpowiedzialny. Zawsze postępuje zgodnie z własnymi zasadami i przywiązuje dużą wagę do tradycji. Bywa nietolerancyjny i często surowo ocenia innych. Rzadko okazuje uczucia, dlatego trudno zbudować z nim dojrzały i szczęśliwy związek. W życiu zawodowym wróży mu się karierę w zawodzie prawnika, ekonomisty lub informatyka.

Imieniny Mamertyna najczęściej obchodzone są 30 marca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2017 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.