Imieniny Marcelego

Do najbliższych imienin Marcelego ♂ zostało 89 dni co stanowi 2 miesiące i 28 dni.

Imię męskie pochodzące z języka łacińskiego, wywodzi się od nazwy jednej z gałęzi rzymskiego rodu Klaudiuszów. Marceli to prawdziwy indywidualista – zawsze chodzi własnymi ścieżkami. Rzadko mówi o sobie, dla otoczenia pozostaje w dużej mierze zagadką. Ma niewielką grupę wiernych przyjaciół, na których zawsze może liczyć. W miłości jest nieco nieśmiały i raczej czeka na to, aż kobieta wykona pierwszy ruch. W życiu zawodowym wykazuje się dużą ambicją i ponadprzeciętnymi kompetencjami. Dostrzegają to pracodawcy, dlatego Marceli prędzej czy później obejmuje stanowisko kierownicze.

Imieniny Marcelego najczęściej obchodzone są 19 lutego oraz  16 stycznia. Marceli może również obchodzić imieniny: 19 marca, 9 kwietnia, 6 czerwca, 1 sierpnia, 14 sierpnia, 4 września, 7 października, 30 października, 1 listopada, 26 listopada, 29 grudnia, 30 grudnia, 19 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.