MENU

Kalendarz imienin

Imieniny Melaniusza

Do najbliższych imienin Melaniusza ♂ zostało 50 dni co stanowi 1 miesiąc i 20 dni.

Męski odpowiednik imienia Melania. Pochodzi od greckiego słowa melaina („czarny”, „ciemny”) Melaniusz to mężczyzna z duszą artysty – jest bardzo wrażliwy na piękno i na co dzień zajmuje się pracą twórczą. Lubi otaczać się indywidualistami i bardzo dba o swój rozwój duchowy. Szuka kobiety, która będzie jego muzą i inspiracją. Potrzebuje w życiu silnych wrażeń, ma skłonność do ryzyka i bywa lekkomyślny. Dość długo zwleka z założeniem rodziny. Kiedy zostaje ojcem, trudno mu zrezygnować z własnych przyjemności i dość długo dojrzewa do roli głowy rodziny.

Imieniny Melaniusza najczęściej obchodzone są 6 listopada ale Melaniusz może obchodzić imieniny również: 22 października, 6 stycznia, 31 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
© Copyright 2011-2021 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.