Imieniny Mileny

Do najbliższych imienin Mileny ♀ zostało 90 dni co stanowi 2 miesiące i 29 dni.
Imieniny Mileny najczęściej obchodzone są 22 lipca ale Milena może obchodzić imieniny również: 24 stycznia, 24 maja, 30 czerwca.

Pochodzenie

Żeńskie imię pochodzenia słowiańskiego, odpowiednik męskiego imienia Milan. Zawiera pierwiastek mil "miły", więc można przyjąć, że oznacza przyjazną, życzliwą dziewczynę.

Cechy

Jest kobietą dyskretną, raczej skrytą, która nie zwraca na siebie uwagi, nie dyskutuje o własnych problemach w szerszym gronie.

Czasami można odnieść wrażenie, że jest delikatna i krucha, choć rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej – jest dzielna, waleczna i gotowa do poświęceń. Po prostu nigdy się z tym nie obnosi – żalenie się na zły los czy kłopoty nie jest w jej stylu. Znajomi muszą zazwyczaj sami wydusić od niej jakieś zwierzenia, by np. dowiedzieć się o jej zmartwieniach czy sukcesach.Wiele kobiet o imieniu Milena te skrywane emocje przekłada na kartki papieru, na których powstają pamiętniki, wiersze czy piosenki. Ma niezłe zdolności artystyczne i bogatą wyobraźnię, co sprawia że sprawdza się w zawodach związanych ze sztuką.

Dobrze radzi sobie w przedmiotach ścisłych, w których najbardziej lubi to że określone działania powodują jeden konkretny wynik. To przypomina jej życie, gdyż nie lubi go sobie komplikować, balansować pomiędzy wzlotami i upadkami. Woli jak wszystko jest poukładane, stabilne. Brak kontroli źle na nią wpływa.

To, że sama nie lubi mówić o swoich problemach często powoduje u niej nadmierne wymagania wobec otoczenia. Uważa, że jeśli ona jest twarda i silna, to innych też na to stać.

Nie znaczy to, że nie troszczy się o innych – pomaga jednak tylko tym, którzy naprawdę potrzebują pomocy.

Drażni ją, kiedy jest porównywana z innymi – koleżankami, byłą dziewczyną chłopaka, czy kuzynką. Wysoko się ceni i niechętnie przyznaje, że może być w czymś gorsza od innych. Lubi pokazywać swoją wyższość, choć nigdy nie robi tego by kogoś upokorzyć, po prostu taki ma charakter.

Milena starannie dobiera przyjaciół – jest co prawda otwarta na nowe znajomości, ale do swojego świata wpuszcza tylko nielicznych. Tylko ci najbliżsi mogą tak naprawdę zobaczyć Milenę z innej strony – otwartą, gadatliwą, a niekiedy nawet szaloną. Warto jednak wiedzieć, że ma świetny kontakt z młodymi ludźmi. W związku z tym jest dobra matką, zwłaszcza że zależy jej najbardziej na tym, żeby dzieci ją kochały, mogły zwierzyć się z każdego problemu. Z trudnością przychodzi jej bycie stanowczą czy surową wobec pociech, dlatego najczęściej dyskretnie wymaga tego od partnera.

Ufa swojej intuicji, bo ta ją nigdy nie zawodzi. Wiedzą coś o tym jej znajomi czy mąż – jej rady zazwyczaj okazują się słuszne, rzadko myli się w ocenie innych. Na szczęście nie jest złośliwa i oszczędza słów „ a nie mówiłam?. A przecież mówiła i to nie raz…

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe