Imieniny Mirona

Do najbliższych imienin Mirona ♂ zostało 106 dni co stanowi 3 miesiące i 15 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego (myron - „wonny olejek”). W Polsce jest obecnie nadawane dość rzadko i dla większości osób kojarzy się z poetą Mironem Białoszewskim. Mężczyźni o tym imieniu odznaczają się ogromną determinacją i wielkim uporem. Nigdy nie zmieniają zdania i nie rezygnują z własnych przekonań i ideałów. Są również wyjątkowo stali w uczuciach, zwykle zakochują się raz i na zawsze. Często działają pod wpływem chwili, cenią sobie luksus i komfort życia. Praca jest dla nich wyłącznie sposobem na zarabianie pieniędzy, swoje pasje realizują w wolnym czasie.

Imieniny Mirona najczęściej obchodzone są 8 sierpnia ale Miron może obchodzić imieniny również: 17 sierpnia, 30 sierpnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe