Imieniny Normy

Do najbliższych imienin Normy ♀ zostało 16 dni.

Imię żeńskie stworzone przez Flice Romaniego dla potrzeb swojej opery „Norma” (1831). Nawiązuje prawdopodobnie do łacińskiego słowa oznaczającego „reguła”, „zasada”. Norma to kobieta, która lubi korzystać z uroków życia. Dużo czasu spędza na spotkaniach towarzyskich i rozwijaniu swoich zainteresowań. Nie przywiązuje zbyt dużej wagi do pieniędzy – być może dlatego, że często wydaje cudze. Szuka mężczyzny, który będzie ją doceniał i podziwiał, dla którego będzie muzą, nimfą i inspiracją. Pomimo pierwiastka szaleństwa jest na co dzień dość opanowana i myśli w sposób racjonalny. W roli matki nigdy nie pozwala sobie na taryfę ulgową i jest bardzo odpowiedzialna.

Imieniny Normy najczęściej obchodzone są 12 lutego.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe