Imieniny Oktawiana

Do najbliższych imienin Oktawiana ♂ zostało 58 dni co stanowi 1 miesiąc i 28 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, pochodzi od nazwy rzymskiego roku Oktawiuszów. W Polsce pojawiło się dopiero w XIX wieku i jest nadawane bardzo rzadko. Oktawian to mężczyzna wymagający, zarówno wobec życia, jak i wobec ludzi. Lubi otaczać się osobami nietuzinkowymi i niebanalnymi. Szuka kobiety wyjątkowej, tajemniczej i pełnej wdzięku. Fascynują go podróże do najdalszych zakątków świata i wszystko, co z nimi związane. Dość długo zwleka z założeniem rodziny. Jest odpowiedzialnym, ale surowym ojcem.

Imieniny Oktawiana najczęściej obchodzone są 6 sierpnia oraz  23 marca. Oktawian może również obchodzić imieniny: 2 września, 22 marca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe