Imieniny Oktawiana

Do najbliższych imienin Oktawiana ♂ zostało 216 dni co stanowi 7 miesięcy i 3 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, pochodzi od nazwy rzymskiego roku Oktawiuszów. W Polsce pojawiło się dopiero w XIX wieku i jest nadawane bardzo rzadko. Oktawian to mężczyzna wymagający, zarówno wobec życia, jak i wobec ludzi. Lubi otaczać się osobami nietuzinkowymi i niebanalnymi. Szuka kobiety wyjątkowej, tajemniczej i pełnej wdzięku. Fascynują go podróże do najdalszych zakątków świata i wszystko, co z nimi związane. Dość długo zwleka z założeniem rodziny. Jest odpowiedzialnym, ale surowym ojcem.

Imieniny Oktawiana najczęściej obchodzone są 23 marca oraz 6 sierpnia. Oktawian może również obchodzić imieniny: 2 września, 22 marca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.