Imieniny Onufrego

Do najbliższych imienin Onufrego ♂ zostały 32 dni co stanowi 1 miesiąc i 2 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, oznacza „pasterz osłów”. W Polsce nadawane jest bardzo rzadko. Onufry to mężczyzna z duszą artysty. Ma ogromną potrzebę ekspresji, nie tylko przez sztukę, ale również poprzez głęboką komunikację z drugim człowiekiem. Zakochuje się na zabój, ale niestety w miłości często doskwiera mu tzw. syndrom celu osiągniętego, dlatego dość często zmienia partnerki. Nie znosi samotności i konfliktu, jest w stanie pójść na duże kompromisy, by dojść do porozumienia z bliskimi osobami. W życiu zawodowym wiedzie mu się bardzo różnie, rzadko zostaje na dłużej w jednej pracy.

Imieniny Onufrego najczęściej obchodzone są 12 czerwca ale Onufry może obchodzić imieniny również: 10 czerwca, 23 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.