Imieniny Pankracego

Do najbliższych imienin Pankracego ♂ zostało 35 dni co stanowi 1 miesiąc i 4 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, oznacza „wszechwładczy”. W prawosławiu często jest używane jako przydomek Chrystusa. Imię to zostało spopularyzowane przez program telewizyjny „Piątek z Pankracym”, nadawany w latach 1978-1990. Pankracy to mężczyzna o wielkich ideałach, którym podporządkowuje swoje życie. Jest bardzo wrażliwy – potrafi głęboko przeżywać zarówno euforię, jak i rozpacz. Lubi spontaniczność i niespodzianki, dlatego ludzie wokół niego nigdy się nie nudzą. Pasjonują go podróże, najchętniej u boku ukochanej osoby. W życiu zawodowym jest sumienny i doceniany przez pracodawców.

Imieniny Pankracego najczęściej obchodzone są 12 maja ale Pankracy może obchodzić imieniny również: 3 kwietnia, 22 sierpnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.