Imieniny Pelagii

Do najbliższych imienin Pelagii ♀ zostały 24 dni.

Imię żeńskie pochodzące z języka greckiego, wywodzi się od słowa pelagios, oznaczającego „marynarz”. Pelagia to kobieta dość nerwowa, łatwo wyprowadzić ją z równowagi. Potrafi długo żywić urazę – niekiedy całe życie. Chwiejność emocjonalna utrudnia jej nawiązywanie nowych kontaktów. Często doskwiera jej samotność i z nadzieją czeka na wielką miłość i wyjątkowego partnera. W życiu zawodowym odznacza się dużą ambicją i sumiennością, ale jest dość wybredna i często zmienia pracę.

Imieniny Pelagii najczęściej obchodzone są 23 marca, 9 czerwca oraz  8 października. Pelagia może również obchodzić imieniny: 9 lutego, 4 maja, 26 czerwca, 11 lipca, 19 października, 21 października.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe