Imieniny Prokopa

Do najbliższych imienin Prokopa ♂ zostały 323 dni co stanowi 10 miesięcy i 18 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, oznacza „postęp”. Obecnie nadawane jest bardzo rzadko. Prokop to osoba bardzo dynamiczna, jest w ciągłym ruchu i działa prawie zawsze w pojedynkę. Chce liczyć tylko na siebie, ale sam z kolei nigdy nie odmawia pomocy potrzebującym. Rzadko skupia się na uczuciach, w życiu kieruje się swoim analitycznym umysłem.

Imieniny Prokopa najczęściej obchodzone są 8 lipca oraz 4 sierpnia. Prokop może również obchodzić imieniny: 27 lutego, 25 marca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.