Imieniny Rajmunda

Do najbliższych imienin Rajmunda ♂ zostało 95 dni co stanowi 3 miesiące i 3 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, powstałe z połączenia członów ragin („rada”) oraz mund („obrońca”). Obecnie nadawane jest bardzo rzadko. Rajmund to wielki indywidualista i ekscentryk. Ma niezwykły umysł i większość czasu poświęca swojej pasji, czyli nauce. Nie dba o rzeczy przyziemne, bywa roztargniony i zapominalski, nieco oderwany od rzeczywistości. Wróży się mu karierę w zawodzie fizyka, matematyka lub konstruktora. Preferuje życie singla i nie myśli o założeniu rodziny.

Imieniny Rajmunda najczęściej obchodzone są 31 sierpnia oraz  23 stycznia. Rajmund może również obchodzić imieniny: 29 maja, 21 czerwca, 5 października, 7 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.