Imieniny Rocha

Do najbliższych imienin Rocha ♂ zostało 357 dni co stanowi 11 miesięcy i 22 dni.

Imię męskie pochodzące z języka germańskiego, oznacza „kruk”. Imię to nosił m.in. XIV-wieczny święty, który udzielając pomocy ofiarom dżumy, sam zaraził się chorobą. W chrześcijańskiej Europie stał się wkrótce patronem chroniącym od zarazy. Obecnie imię to nadawane jest bardzo rzadko. Roch to mężczyzna żyjący tu i teraz, nie rozpamiętuje przeszłości i nie wygląda zbyt daleko w przyszłość. Cieszy się codziennością, potrafi odnaleźć przyjemność w najdrobniejszych rzeczach. Lubi zabawę i dobre towarzystwo, szuka partnerki, z którą będzie mógł wspólnie chwytać dzień.

Imieniny Rocha najczęściej obchodzone są 16 sierpnia ale Roch może obchodzić imieniny również: 17 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.