Imieniny Saby

Do najbliższych imienin Saby ♀ zostało 48 dni co stanowi 1 miesiąc i 18 dni.

Imię męskie pochodzenia aramejskiego. Pochodzi od słowa saba oznaczającego „starzec” lub „dziadek”. Patronem tego imienia jest św. Sawa – jeden z najważniejszych świętych Serbskiego Kościoła Prawosławnego. Imię to cieszy się umiarkowaną popularnością w większości krajów religii prawosławnej, w Polsce nadawane jest bardzo rzadko. Mężczyźni o tym imieniu to ciekawe i niebanalne osobowości. Są świadomi swojej wiedzy i możliwości. Posiadają różnorodne zainteresowania i pasje. Rozwijają w dużej mierze swoje życie duchowe, nie należą do osób komunikatywnych i towarzyskich.

Imieniny Saby najczęściej obchodzone są 12 kwietnia oraz  5 grudnia. Saba może również obchodzić imieniny: 5 lutego, 24 kwietnia, 16 sierpnia, 14 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.