Imieniny Samuela

Do najbliższych imienin Samuela ♂ zostały 102 dni co stanowi 3 miesiące i 12 dni.

Imię męskie pochodzące z języka hebrajskiego, oznacza „imię Boga”. Postać Samuela pojawia się w Starym Testamencie, jest on ostatnim sędzią Izraela. Mężczyźni o tym imieniu odznaczają się uporem i pewnością siebie. Wykazuję skłonności przywódcze i często próbują narzucić swoje zdanie innym. Większość wolnego czasu spędzają w świecie literatury, znajdują tam nie tylko ucieczkę od problemów, ale również inspirację do działania. Samuel jest kochającym i odpowiedzialnym ojcem. W relacjach z kobietami brakuje mu niekiedy odwagi.

Imieniny Samuela najczęściej obchodzone są 16 lutego oraz  20 sierpnia. Samuel może również obchodzić imieniny: 3 marca, 10 maja, 10 października, 21 października.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.