Imieniny Saturnina

Do najbliższych imienin Saturnina ♂ zostało 130 dni co stanowi 4 miesiące i 7 dni.

Imię męskie pochodzące z języka łacińskiego, wywodzi się od imienia Saturna – boga rolnictwa. W Polsce nadawane jest obecnie bardzo rzadko. Saturnin to mężczyzna roztaczający wokół siebie aurę tajemniczości. Jest małomówny, chadza własnymi ścieżkami i okazuje bardzo niewiele emocji. Często mówi nieprawdę, by nie ujawniać swojego wnętrza. W rzeczywistości skrywa ogromną wrażliwość i bojaźliwość. Często wpada w stany przygnębienie i trudno mu odnaleźć swoje miejsce na świecie. Najchętniej pracuje na samodzielnym stanowisku.

Imieniny Saturnina najczęściej obchodzone są 29 listopada ale Saturnin może obchodzić imieniny również: 16 kwietnia, 7 lipca, 30 października, 31 października, 15 grudnia, 23 grudnia, 29 grudnia, 19 stycznia, 12 lutego, 15 lutego.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.