Imieniny Teofila

Do najbliższych imienin Teofila ♂ zostało 41 dni co stanowi 1 miesiąc i 10 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, oznacza „miły bogu”. Rodzimym odpowiednikiem jest Bogumił. Teofil to prawdziwy indywidualista i samotnik. Stroni od zobowiązań i nie lubi bycia podporządkowanym. Bywa roztargniony, często wpada w tarapaty. W życiu zawodowym najlepiej odnajduje się, zakładając samodzielną firmę usługową. Jeśli decyduje się na założenie rodziny, zwykle robi to bardzo późno.

Imieniny Teofila najczęściej obchodzone są 2 października, 13 października oraz 27 kwietnia. Teofil może również obchodzić imieniny: 8 września, 3 listopada, 20 grudnia, 8 stycznia, 30 stycznia, 5 marca, 19 maja, 22 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.