Imieniny Tiny

Do najbliższych imienin Tiny ♀ zostały 23 dni.

Imię żeńskie, powstałe jako zdrobnienie od imion takich jak Krystyna, Martyna czy Justyna. Najpopularniejszą Tiną na świecie jest niewątpliwie Tina Turner, wybitna amerykańska piosenkarka. Tina nie ma szczęścia w miłości, zaślepiona uczuciem często wybiera niewłaściwych mężczyzn. Jej pewność siebie czasami uniemożliwia jej obiektywną ocenę rzeczywistości. Ma dużą potrzebę kontroli, chce wpływać na innych, ale nie znosi zewnętrznych nakazów. Dlatego w życiu zawodowym szczególnie dobrze czuje się na stanowiskach kierowniczych.

Imieniny Tiny najczęściej obchodzone są 28 lipca ale Tina może obchodzić imieniny również: 14 maja.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Terminy

Zobacz również


© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.