Imieniny Turybiusza

Do najbliższych imienin Turybiusza ♂ zostało 257 dni co stanowi 8 miesięcy i 14 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od słowa turibulum oznaczającego „kadzielnicę”. Patronem tego imienia jest św. Turybiusz – biskup Limy (XVI w). Osoby noszące to imię charakteryzują się ogromną inteligencją i wyobraźnią. Większość swoich problemów rozwiązują intuicyjnie. Nie lubią stagnacji i nie boją się zmian. Są otwarci na potrzeby innych. Można na nich liczyć w każdej sytuacji. Niekiedy zdarza im się manipulować ludźmi, by uzyskać konkretne korzyści osobiste lub zawodowe. W życiu prywatnym za wszelką cenę dążą do odnalezienia wielkiej miłości.

Imieniny Turybiusza najczęściej obchodzone są 23 marca ale Turybiusz może obchodzić imieniny również: 16 kwietnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.