Imieniny Tutusa

Do najbliższych imienin Tutusa ♂ zostało 241 dni co stanowi 7 miesięcy i 27 dni.

Jedno z najstarszych imion rzymskich, dosłownie oznacza „dziki gołąb”, przenośne jednak odnosi się do męskiego przyrodzenia. Tytus to mężczyzna o silnej osobowości – pewny siebie, zdecydowany i odważny. Zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym jest nastawiony na rywalizację. Niekiedy zupełnie potrzebnie próbuje udowodnić coś sobie i innym. Lubi odkrywanie świata, dużo podróżuje i pasjonuje się literaturą. Ma dużą wyobraźnię i duże pokłady kreatywności. Chce być jak najlepiej przygotowany do roli ojca, dlatego zwykle dość późno decyduje się na założenie rodziny.

Imieniny Tutusa najczęściej obchodzone są 26 stycznia ale Tytus może obchodzić imieniny również: 6 lutego, 15 kwietnia, 26 lipca, 16 sierpnia, 18 września, 4 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.