Imieniny Wacława

Do najbliższych imienin Wacława ♂ zostało 75 dni co stanowi 2 miesiące i 14 dni.

Imię męskie pochodzenia słowiańskiego, oznacza „więcej sławy”. Swoje brzmienie imię to zawdzięcza wpływom czeskim, staropolski, zapomniany wariant to Więcesław. Wacław to mężczyzna opanowany i odpowiedzialny. Jest bardzo dobrym słuchaczem, zawsze służy pomocą i ma duże pokłady empatii. W życiu zawodowym sprawdza się w roli kierownika, lubi sytuacje, w których może pokazać się jako łaskawy i wyrozumiały przełożony. Jest dość oczytany, interesuje się wydarzeniami ze świata i uwielbia toczyć spory ideologiczne. W miłości bywa nieporadny, ale bardzo oddany i opiekuńczy.

Imieniny Wacława najczęściej obchodzone są 4 kwietnia oraz  28 września. Wacław może również obchodzić imieniny: 5 marca, 13 października.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.