MENU

Kalendarz imienin

Imieniny Wacława

Do najbliższych imienin Wacława ♂ zostało 66 dni co stanowi 2 miesiące i 4 dni.

Imię męskie pochodzenia słowiańskiego, oznacza „więcej sławy”. Swoje brzmienie imię to zawdzięcza wpływom czeskim, staropolski, zapomniany wariant to Więcesław. Wacław to mężczyzna opanowany i odpowiedzialny. Jest bardzo dobrym słuchaczem, zawsze służy pomocą i ma duże pokłady empatii. W życiu zawodowym sprawdza się w roli kierownika, lubi sytuacje, w których może pokazać się jako łaskawy i wyrozumiały przełożony. Jest dość oczytany, interesuje się wydarzeniami ze świata i uwielbia toczyć spory ideologiczne. W miłości bywa nieporadny, ale bardzo oddany i opiekuńczy.

Imieniny Wacława najczęściej obchodzone są 28 września oraz  4 kwietnia. Wacław może również obchodzić imieniny: 13 października, 5 marca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
© Copyright 2011-2021 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.