Imieniny Walerii

Do najbliższych imienin Walerii ♀ zostało 77 dni co stanowi 2 miesiące i 16 dni.

Żeński odpowiednik łacińskiego imienia Walery, oznacza „silna”. W Polsce nadawane dość rzadko, znacznie bardziej popularne w Rosji. Waleria to kobieta twórcza i wrażliwa. W życiu kieruje się emocjami i przywiązuje dużą wagę do rozwoju duchowego. Jest introwertyczną i często brakuje jej wiary w siebie z całkiem nieuzasadnionych powodów. Niesienie pomocy innym uważa za obowiązek, jest w stanie wiele poświęcić rodzinie i najbliższym. Marzy o całej gromadce dzieci. Wróży się jej karierę w zawodzie pedagoga lub aktorki.

Imieniny Walerii najczęściej obchodzone są 28 kwietnia oraz  5 czerwca. Waleria może również obchodzić imieniny: 8 października, 9 grudnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.