Imieniny Walerego

Do najbliższych imienin Walerego ♂ zostały 184 dni co stanowi 6 miesięcy i 2 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od nazwy rodu Waleriuszów (łac. Valere – „być silnym”). Mężczyzn o imieniu Walery cechuje spokój i opanowanie. Są prawdziwymi dżentelmenami, zawsze dobrze ubrani, taktowni i szarmanccy. Ich postawa i urok osobisty przyciągają płeć piękną. Jest kochającym mężem i ojcem, troszczy się o rozwój intelektualny dzieci i od najmłodszych lat uczy ich szacunku do ludzi. Bywa dość pedantyczny, czynnie uczestniczy w obowiązkach domowych. Ceni sobie chwile relaksu i odprężenia w towarzystwie bliskich znajomych.

Imieniny Walerego najczęściej obchodzone są 14 czerwca ale Walery może obchodzić imieniny również: 28 stycznia, 19 lutego, 20 lutego, 27 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2018 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.