Imieniny Walerego

Do najbliższych imienin Walerego ♂ zostało 15 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od nazwy rodu Waleriuszów (łac. Valere – „być silnym”). Mężczyzn o imieniu Walery cechuje spokój i opanowanie. Są prawdziwymi dżentelmenami, zawsze dobrze ubrani, taktowni i szarmanccy. Ich postawa i urok osobisty przyciągają płeć piękną. Jest kochającym mężem i ojcem, troszczy się o rozwój intelektualny dzieci i od najmłodszych lat uczy ich szacunku do ludzi. Bywa dość pedantyczny, czynnie uczestniczy w obowiązkach domowych. Ceni sobie chwile relaksu i odprężenia w towarzystwie bliskich znajomych.

Imieniny Walerego najczęściej obchodzone są 14 czerwca ale Walery może obchodzić imieniny również: 19 lutego, 20 lutego, 27 listopada, 28 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.