Imieniny Waltera

Do najbliższych imienin Waltera ♂ zostało 39 dni co stanowi 1 miesiąc i 9 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, oznacza „panowanie ludu”. Walter to mężczyzna spontaniczny i energiczny. Cierpliwie dąży o wyznaczonych sobie celów. Bacznie obserwuje rzeczywistość i uczy się na każdym kroku. Jego głównym problemem jest brak zdecydowania w ważnych kwestiach życiowych. Szuka partnerki, która wyzwoli w nim męskość, pozwoli mu się poczuć kimś wielkim. W miłości Walter jest bardzo lojalny i uczciwy. Nie zawsze ma czas dla dzieci, dlatego często je rozpieszcza, chcąc zrekompensować im swoją nieobecność.

Imieniny Waltera najczęściej obchodzone są 5 czerwca ale Walter może obchodzić imieniny również: 8 kwietnia, 9 kwietnia, 2 maja, 29 listopada.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.