Imieniny Wawrzyńca

Do najbliższych imienin Wawrzyńca ♂ zostało 56 dni co stanowi 1 miesiąc i 27 dni.

Imię męskie, polski odpowiednik znaczeniowy łacińskiego imienia Laurencjusz (od słowa laur, wawrzyn). Wawrzyniec to mężczyzna uczciwy i prawdomówny. Zawsze postępuje fair, jest wrażliwy na cudza krzywdę i cierpienie. Bywa kapryśny i często narzeka, dlatego często postrzegany jest jako zrzęda. W swoich poglądach jest dość zatwardziały. Rzadko idzie na kompromisy, ma skłonności przywódcze i dobrze czuje się na stanowisku szefa. Szuka kobiety uległej i podporządkowanej. Z kolei w stosunku do dzieci jest zbyt łagodny i często pozwala im wejść sobie na głowę.

Imieniny Wawrzyńca najczęściej obchodzone są 8 stycznia, 10 sierpnia, 5 września oraz  14 listopada. Wawrzyniec może również obchodzić imieniny: 2 lutego, 3 lutego, 30 kwietnia, 3 czerwca, 6 czerwca, 21 lipca, 16 sierpnia, 22 sierpnia, 25 września, 27 września, 28 września.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe