Imieniny Wilhelma

Do najbliższych imienin Wilhelma ♂ zostało 107 dni co stanowi 3 miesiące i 16 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, oznacza „ten, który udziela schronienia”. Jedną z najbardziej znanych postaci historyczny noszących to imię być Wilhelm Zdobywca, król Anglii i książę Normandii. Mężczyzn o tym imieniu cechuje poczucie misji społecznej. Czują ogromną wewnętrzną potrzebę niesienia pomocy innym, niekiedy również angażują się w życie polityczne. Wilhelm nie przywiązuje wagi do rzeczy materialnych, znacznie ważniejsze jest dla niego bogate wnętrze. Z szacunkiem odnosi się do innych ludzi. Często wybiera życie singla i nie zakłada własnej rodziny, poświęcając się pomocy innym.

Imieniny Wilhelma najczęściej obchodzone są 6 kwietnia, 2 września oraz  10 stycznia. Wilhelm może również obchodzić imieniny: 17 maja, 28 maja, 29 maja, 8 czerwca, 24 czerwca, 25 czerwca, 5 lipca, 26 lipca, 29 lipca, 1 stycznia, 7 lutego, 10 lutego, 17 lutego, 18 lutego.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.