Imieniny Wincentego

Do najbliższych imienin Wincentego ♂ zostało 55 dni co stanowi 1 miesiąc i 25 dni.

Imię męskie pochodzące z języka łacińskiego, oznacza „zwyciężający”. Mężczyźni o tym imieniu odznaczają się wielką energią i motywacją do działania. Niekiedy stawiają sobie poprzeczkę zbyt wysoko. Są świadomi swoich ogromnych możliwości, ale nigdy się z tym nie obnoszą i nie uważają się lepszych od innych. Potrafią przyznać się do błędu i mają umiejętność łagodzenia konfliktów. W życiu zawodowym sprawdzą się w roli adwokatów, mediatorów czy doradców. Swoje obowiązki służbowe traktują bardzo poważnie, ale zawsze odnajdują czas dla rodziny. Mają bardzo silne więzi z dziećmi i dbają o ich rozwój emocjonalny.

Imieniny Wincentego najczęściej obchodzone są 5 kwietnia, 27 września oraz  22 stycznia. Wincenty może również obchodzić imieniny: 14 lutego, 8 marca, 20 marca, 19 kwietnia, 7 maja, 24 maja, 6 sierpnia, 7 sierpnia, 25 sierpnia, 11 września, 25 września, 9 października, 28 października, 7 listopada, 20 grudnia, 1 stycznia, 23 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.