Imieniny Benedykty

Do najbliższych imienin Benedykty ♀ zostało 210 dni co stanowi 6 miesięcy i 26 dni.

Żeńskie, łacińskie imię, odpowiednik męskiego imienia Benedykt. Opanowana, cierpliwa flegmatyczka. Zamknięta w sobie, nie lubi opowiadać o swoich odczuciach. Przy tych cechach jest jednak niezwykle pewna siebie. Nikt nie jest w stanie wpłynąć na zmianę jej poglądów, bardzo subiektywnie patrzy na świat. Bywa samolubna i zarozumiała. Kieruje się w życiu rozsądkiem.

Imieniny Benedykty najczęściej obchodzone są 21 marca ale Benedykta może obchodzić imieniny również: 4 stycznia, 6 maja, 29 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.