Imieniny Bogusławy

Do najbliższych imienin Bogusławy ♀ zostało 68 dni co stanowi 2 miesiące i 7 dni.
Imieniny Bogusławy najczęściej obchodzone są 18 kwietnia ale Bogusława może obchodzić imieniny również: 22 marca, 13 stycznia.

Pochodzenie

Imię to jest żeńskim odpowiednikiem męskiego imienia Bogusław. W Polsce występuje od XII wieku.

Cechy

Jest wesołą osobą i cieszy się sympatią otoczenia. Jej walory towarzyskie, inteligencja powodują że wszędzie jest mile widziana. Ona sama zachowuje się tak, by nie robić sobie wrogów. Potrafi ustąpić, iść na kompromis, zamiast wykłócać się o błahostki. Rzadko kiedy miewa kaprysy, potrafi dostosować się do każdej sytuacji.

Imienniki informują, że Bogusława nudzi się codziennymi zajęciami, zwłaszcza jeśli wszystko jest na jej głowie – sprzątanie, gotowanie, wychowywanie dzieci i zarabianie pieniędzy. Bez wsparcia szybko zgorzknieje lub wpadnie w zły nastrój na wiele tygodni. Bogusława chce żyć pełnią życia, nie znosi rutyny i utartych schematów, uwielbia za to zmiany i przygody – poznawać ciekawych ludzi, imprezować, podróżować czy próbować nowych potraw. Można nawet stwierdzić, że ma naturę hazardzistki i ryzykantki. Na szczęście niespecjalnie pociąga ją typowa ruletka czy gry liczbowe.Dobrze radzi sobie w szkole i pracy, jednak nie w sytuacji gdy spoczywa na niej zbyt duża odpowiedzialności. Wtedy staje się spięta, nerwowa, a pod presją popełnia błędy. Unika sytuacji, w których jej decyzje mogłyby wpłynąć na czyjeś zdrowie. Jest też ostrożna w dawaniu innym rad, a już na pewno nie mówi innym jak mają żyć.

Niektórzy mężczyźni lubią powtarzać, że kobiety nie potrafią jeździć samochodem. Z pewnością jednak zmieniliby zdanie, gdyby zaobserwowali jakim kierowcą jest Bogusława – nie tylko zdecydowanym i odpowiedzialnym, ale i szybkim. Lubi wcisnąć gaz do dechy, jednak rzadko kiedy dostaje mandaty.

Bogusława pędzi przez życie pełne pasji, przygód i namiętności niczym pociąg ekspresowy, dlatego czasami przydałoby się jej zwolnić tempo. Wciąż jej mało, może dlatego, że nie ma czasu na upojenie się małymi sukcesami, nasycenie się radosną chwilą...

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.