Imieniny Eustachego

Do najbliższych imienin Eustachego ♂ zostało 58 dni co stanowi 1 miesiąc i 28 dni.

Imię męskie pochodzenia greckiego - Eustachys oznaczało "płodny". Imię to było dość popularne w Anglii w okresie średniowiecza, a to za przyczyną postaci świętego Eustachego (II w. n.e.), który miał nawrócić się na chrześcijaństwo po objawieniu w czasie polowania na jelenia. Następnie zmarł śmiercią męczeńską w imię swojej wiary. W Polsce imię to pojawiło się ok. XII wieku. Dziś spotykane jest niezwykle rzadko. Osoby noszące to imię cechuje duże skupienie na życiu uczuciowym, co może utrudniać im osiągnięcie upragnionego spokoju. Bardzo cenią sobie bliskość rodziny. Mają duszę artysty, przez co doskonale odnajdują się w zawodach wymagających kreatywności i twórczej pracy.

Imieniny Eustachego najczęściej obchodzone są 29 marca ale Eustachy może obchodzić imieniny również: 4 lutego, 20 lutego, 20 września, 3 października, 12 października, 20 listopada, 28 listopada.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.