Imieniny Leony

Do najbliższych imienin Leony ♀ zostało 5 dni.

Żeński odpowiednik imienia Leon, pochodzi z języka greckiego. Leona to kobieta bardzo towarzyska i otwarta. Nie znosi samotności, dlatego często jest z danym partnerem tylko dlatego, żeby nie być samą. Stara się nieustannie rozwijać swoje artystyczne pasje – fascynuje się sztuką. W życiu rodzinnym spełnia się jako kochająca matka, która zawsze wspiera swoje dzieci i troszczy się o ich rozwój intelektualny i duchowy. W życiu zawodowym łatwo podporządkowuje się narzucanym z zewnątrz zasadom i stara się nie wychylać w obawie przed utratą pracy..

Imieniny Leony najczęściej obchodzone są 11 kwietnia ale Leona może obchodzić imieniny również: 26 stycznia, 6 lutego, 20 lutego, 1 marca, 14 marca, 19 kwietnia, 22 kwietnia, 25 maja, 12 czerwca, 28 czerwca, 30 czerwca, 3 lipca, 12 lipca, 17 lipca, 20 lipca, 10 września, 10 października, 10 listopada.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe