Imieniny Leoncjusza

Do najbliższych imienin Leoncjusza ♂ zostały 234 dni co stanowi 7 miesięcy i 20 dni.

Imię męskie, powstałe na skutek latynizacji greckiego imienia Leonitus („lew”). Było popularne w początkach chrześcijaństwa, obecnie jest nadawanie bardzo rzadko. Leoncjusz to mężczyzna mądry i odpowiedzialny. Ma wysokie standardy moralne i zawsze wykazuje się nienagannymi manierami. Przez otoczenie może być postrzegany jako przesadny tradycjonalista. Kieruje się głównie głosem rozsądku, ma znikomy kontakt ze swoimi emocjami, przez co trudno mu zbudować szczęśliwy związek. W życiu zawodowym dobrze czuje się na samodzielnym stanowisku, prowadząc własną działalność gospodarczą.

Imieniny Leoncjusza najczęściej obchodzone są 13 stycznia ale Leoncjusz może obchodzić imieniny również: 19 lutego, 19 marca, 24 kwietnia, 18 czerwca, 10 lipca, 1 sierpnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.