Imieniny Ludwiki

Do najbliższych imienin Ludwiki ♀ zostało 70 dni co stanowi 2 miesiące i 9 dni.

Żeński odpowiednik imienia Ludwik. Niegdyś było to dość popularne imię dworskie w zachodniej Europie, obecnie występuje bardzo rzadko. Ludwika to kobieta wrażliwa i bardzo delikatna. Bywa nieufna i dość ostrożnie podchodzi do ludzi. Jej głównym problemem jest przesadne analizowanie. Brakuje jej dozy szaleństwa i beztroski, dlatego często szuka mężczyzn, którzy posiadają właśnie te cechy. Spełnia się w roli żony i matki, choć bywa nadopiekuńcza i zaborcza. W pracy najlepiej czuję się, wykonując wolny zawód, np. architekta, radcy prawnego czy tłumacza.

Imieniny Ludwiki najczęściej obchodzone są 15 marca oraz  31 stycznia. Ludwika może również obchodzić imieniny: 20 lipca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.