Imieniny Alicja

Do najbliższych imienin Alicji ♀ zostało 45 dni co stanowi 1 miesiąc i 15 dni.

Imię żeńskie pochodzenia greckiego. Jest to idealny materiał na przyjaciółkę. Na początku skryta i niedostępna, lecz z czasem okazuje się że można powierzyć jej każdy sekret, zawsze pomoże i zrozumie drugą osobę. Silna kobieta, trudno ją wzruszyć, rzadko ukazuje emocje. Szczera, odpowiedzialna i sprawiedliwa . Zawsze wytrwale dąży do obranego sobie celu w życiu. Na pierwszym miejscu zamiast kariery zawsze stawia rodzinę. Urodzona romantyczka, ma bardzo dobre serce. Świetnie czuje się w zawodzie, w którym działa w zespole i pomaga innym .

W ciągu najbliższego roku Alicja może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 9 stycznia, 18 kwietnia, 21 czerwca, 11 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.