Imieniny Danuta

Do najbliższych imienin Danuty ♀ zostały 33 dni co stanowi 1 miesiąc i 3 dni.

Imię żeńskie pochodzenia litewskiego, oznaczające córkę nieba. Ambitna, wytrwała, pracowita. Zawsze dąży do wyznaczonego sobie celu. Pomocna, wrażliwa i uczuciowa. Kocha dzieci i jest w stanie poświęcić im swój cały wolny czas. Niezwykle energiczna i temperamentna. Świetnie czuje się na stanowiskach kierowniczych. Zawsze stawia rodzinę ponad pracą.

W ciągu najbliższego roku Danuta może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 3 stycznia, 16 lutego, 24 czerwca, 1 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.