Imieniny Dorota

Do najbliższych imienin Doroty ♀ zostało 71 dni co stanowi 2 miesiące i 10 dni.

Żeńskie imię pochodzenia greckiego - Dorotheos oznaczało "dar boży". Imię to nosiła święta męczenniczka Dorota z Cezarei (patronka florystek), której kult przyczynił się do rozpowszechnienia imienia w chrześcijaństwie. Osoby o tym imieniu cechuje duża wrażliwość estetyczna, a także zamiłowanie do kulinariów. Dlatego wróży jej się sukces w branży restauratorskiej. Ceni sobie wolność i niezależność - nie lubi być nadzorowana i oceniana. Jest otwarta i potrafi obiektywnie spojrzeć na rzeczywistość.

W ciągu najbliższego roku Dorota może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 6 lutego, 25 czerwca, 7 sierpnia, 5 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.