Imieniny Ireneusz

Do najbliższych imienin Ireneusza ♂ zostały 54 dni co stanowi 1 miesiąc i 23 dni.

Imię pochodzące z języka greckiego, żeński odpowiednik imienia Irena. W Polsce nadawane dość rzadko. Osoby o tym imieniu cechuje duży temperament i wola działania. Potrafią świetnie zorganizować sobie czas pracy, nie zaniedbując przy tym rodziny i bliskich. Zdarza im się wybuchnąć gniewem, ale nie sprawia im problemu przyznanie się do błędu i powiedzenie „przepraszam”. Mają wielkie ambicje – niekiedy całkiem nierealne.

Imieniny Ireneusza najczęściej obchodzone są 25 marca oraz 28 czerwca. Ireneusz może również obchodzić imieniny: 15 grudnia, 6 kwietnia, 5 maja, 23 sierpnia, 26 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.