Imieniny Jolanta

Do najbliższych imienin Jolanty ♀ zostało 201 dni co stanowi 6 miesięcy i 19 dni.

Imię żeńskie pochodzenia greckiego, powstałe z połączenia słów oznaczających „kwiat” i „fiołek”. W Polsce pojawiło się w XII wieku. Kobiety o imieniu Jolanta odznaczają się duża inteligencją i zaradnością. Są przy tym dość wrażliwe, przez co często nie wiedzą, czy w życiu kierować się rozsądkiem, czy uczuciami. Zakochana Jolanta jest wymarzoną partnerką, czułą i troskliwą, ale nigdy nie wybaczy zdrady. Prawdomówność i szczerość to dla niej wartości nadrzędne. W życiu zawodowym stara się postępować zgodnie z własnym sumieniem, nie ulega wpływom, nawet jeśli miałoby to przysporzyć jej problemów. Doskonale sprawdza się w zawodach wymagających zdolności analitycznego myślenia.

W ciągu najbliższego roku Jolanta może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 15 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.