Imieniny Leon

Do najbliższych imienin Leona ♂ zostało 20 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego – oznacza „lew”. W Polsce imiona Lew i Leon funkcjonują niezależnie. Leon to osoba o wyraźnych cechach przywódczych. Lubi wszystko kontrolować i zarządzać ludźmi. W swoich osądach jest surowy, ale sprawiedliwy. Nie jest jednak sztywniakiem, potrafi się bawić i korzystać z uroków życia. W życiu rodzinnym jest odpowiedzialnym i kochającym ojcem. Dzieci zmiękczają jego serce i nie potrafi się na nie złościć, a wręcz przeciwnie – bardzo często je rozpieszcza.

Imieniny Leona najczęściej obchodzone są 20 lutego, 19 kwietnia, 28 czerwca, 17 lipca. Leon może również obchodzić imieniny: 10 listopada, 26 stycznia, 6 lutego, 1 marca, 14 marca, 11 kwietnia, 20 kwietnia, 22 kwietnia, 25 maja, 12 czerwca, 30 czerwca, 3 lipca, 12 lipca, 20 lipca, 10 września, 10 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.